5 Kasım 2012 Pazartesi

Valentino: Ready to Wear Fall 2012

   Valentino'nun bu koleksiyonu için biraz geç bir post. Gerçi bunlar hala satışta ama bundan sonra da bir iki koleksiyon görücüye çıktı. Ama blogumu yeni açtığım için arada beğendiğim koleksiyonları eski yeni demeden ara ara paylaşmaya karar verdim. Valentino da nedense tesettüre uygun bir şeyler hep bulunuyor. O nedenle göz atmadan edemiyorum.     Bu aşağıdaki pantolon üstü tunik-elbiseleri görünce gerçekten güldüm. Valentino için yeni olabilir ama biz kapalılar için çok önceden bulunmuş bir giyim tarzı bu.

     Bu pantolon üstü elbiseleri görünce aklıma Emma Watson'ın The Perks of Being a Wallflower filminin Londra'daki galasında giydiği Christian Dior'un 2012 Sonbahar Couture koleksiyonundan straplez elbisesi ve pantolonu geldi. 


   Valentino yine bu sezonda da kırmızısını konuşturmuş. Gidip 5 bin Euro'ya bir treçkot almamızı kimse beklemiyor zaten bizden. Ama güvendiğiniz bir terziniz varsa beğendiğiniz modelleri işaretleyin ve kendinize bir tane diktirin.
     


   Şimdilik bu kadar. Yakında bundan önceki Elie Saab koleksiyonlarıyla alakalı bir post hazırlayacağım. Yenisini beklerken bizim için teselli olur onlara bakmak. 

1 yorum:

 1. Çok Güzelll Elbiseler Bunlar,
  Kadife Olanlara Bayıldımm..
  Kendime Kadife Bir Elbise diktirmek istiyorum :)

  Benim bloguma da beklerim..

  emresra5253.blogspot.com

  YanıtlaSil